• Välkommen till

    Blomstervall

  • Välkommen till

    Blomstervall

  • Välkommen till

    Blomstervall

  • Välkommen till

    Blomstervall

Redovisningsbyrå i Trollhättan

Revision

Ligger du under gränserna för lagstadgad
revision? Du kanske har ett mindre
bolag med fåtal anställda och…

Redovisning

Har du svårt att få tiden att räcka till? Tillhör du dem som tycker redovisningen tar mycket och onödig tid? Kan du…

Skattekonsultationer

Betalar ditt företag rätt skatt? Är det något område som Ni ska ta hjälp med så är det definitivt skatteområdet. Sveriges…

Affarsrådgivning

Funderar du på att starta företag, utveckla verksamheten eller börjar tiden närma sig för generationsväxling. Vi kan…

Om Oss

Ekonomibyrån där du möts av engagerad personal som sätter dig som kund i fokus.

Kundfokus och engagemang är ledord hos oss på den lagom stora revisions- och redovisningsbyrån i Trollhättan. Du kan känna dig helt trygg när du vänder dig till oss, den lite mer personliga byrån.

Linda Kraft

Auktoriserad revisor

073 998 21 32
linda@blomstervall.se

Maria Stommendal

Redovisningskonsult

076 134 91 80
maria.s@blomstervall.se

Victoria Nelson

Redovisningskonsult

072 549 80 15
victoria@blomstervall.se

Camilla Andersson

Redovisningskonsult

070 309 17 82
camilla@blomstervall.se

Kajsa Hjelm

Redovisningskonsult

070 283 33 61
kajsa@blomstervall.se

Sara Ek Fliesberg

Revisorsassistent

sara@blomstervall.se

Hitta till oss